Další turnaj na Janouškové jsme zvládli výborně
25.02.2019
V sobotu 23. února jsme přijali pozvání Dragonu k dalšímu turnaji na umělé trávě ZŠ Janouškova.
 
I tentokrát jsme se sešli v hojném počtu a bohužel i tentokrát dorazilo, po potvrzení účasti devíti rodičů, dvanáct dětí...Došlo tak k tomu, před čímž jsme už dříve varovali, že si děti zahrály málo. 
 
Zkoušeli jsme lobovat za možnost postavit dvě mužstva, ale proti byly snad časové možnosti a Bergerovy tabulky (navrhuji příště pana Bergera vynechat a udělat tzv. selsko-rozumové).
 
Soupeři se od minula nezměnili, postupně jsme se tedy utkali s Dragonem, Akademií a Vyškovem. Všechna utkání trvala pět minut, tudíž jsme se snažili svižně střídat, aby si zahráli všichni. I vzhledem k silnější sestavě oproti minulé akci, jsme tentokráte všechna utkání zvládli s přehledem, a po zásluze tak zněl nafukovačkou hrdý a vítězný pokřik našeho milovaného RCB.
 
Pochvalu zaslouží všichni, bojovali jsme týmově a nesmlouvavě. I nováčci si vedli zdatně, jen je vidět, že chybí herní praxe, proto už netrpělivě vyhlížíme, kdy budeme moci jít trénovat ven. Do té doby platí zimní kalnedář (trénujeme ve středu a ve čtvrtek). Případně můžeme s rodiči po tréninku potrénovat odepisování na SMS;-)
 
Rugby zdar!