MULTISPORT


Tréninky u nás nejsou jen o běhání se šišatým balónem! Pro správný a komplexní rozvoj hráče je potřeba všestranný pohyb.

Právě všestranným pohybem se snažíme zajistit úroveň motoriky, která v dětství formuje kvalitu celého života. Chceme našim hráčům dodat sebevědomí a pohybové kompetence pomocí přístupu dlouhodobého rozvoje sportovců.

Naše děti se přes letní sezónu věnují atletice (koordinaci, rychlosti, ....), úpolu (mobilitě, nácviku fyzických kontaktů se soupeřem, technice padání, ....), vzpírání (tréninku výbušnosti, základům techniky práce s činkou, ...), míčovým sportům (rugby, fotbal, basketbal, házená aj. pro rozvoj koordinace, prostorové orientace, rychlosti rozhodování, .....) a kondičnímu cvičení.

Přes zimní sezónu přidáváme k tréninkům pro nejmladší kategorii U6 (3-6 let) základy gymnastiky na Sokole a kurz plavání. Pro kategorie U8 a U10 (děti 6-10 let) kurz bruslení a gymnastiku. Starším dětem se kompetence rozšiřují o judo a vzpírání.

Trénujeme venku na hřišti za každého počasí, ve státní svátky i během prázdnin! Pro informace k tréninkům můžete kontaktovat trenéra nebo přijít v daný čas na hřiště a přidat se k nám!PŘIDEJ SE K NÁM


PŘIJĎ SI VYZKOUŠET

Ať už jsi kluk nebo holka, zkušený sportovec či úplný začátečník, přijď za námi a vyzkoušej si trénink!


Všechny tréninky probíhají na našem hřišti v Bystrci, ul. Jakuba Obrovského 2 za Lidlem a tenisovými kurty.
AKTUÁLNĚ provádíme stavební práce a přistavujeme další plochy pro sportování. Přístup na hřiště je vpravo přes vrata pneuservisu.

V rozpisu tréninků výše si najdi svoji kategorii a přijď to zkusit nebo se přijď podívat na zápas. Velké „U“ znamená UNDER (česky pod) a číslo značí věk hráčů, do kdy můžou v dané kategorii hrát zápasy. Tedy, jakmile dosáhne sportovec věk uvedený u písmena U, přechází do vyšší věkové kategorie. Dívky trénují společně s chlapci do kategorie U14 a pak už samostatně v kategorii Dívky. V tréninku se snažíme přizpůsobit dovednostem sportovce.

Přijď v jakýkoli den, ať už se jen podívat, nebo se i připojit. Čeká na tebe zábava i dřina, noví přátelé i zážitky a možná i nějaká ta medaile nebo trofej. Pokud máš nějaký dotaz, tak se neboj kontaktovat přímo trenéra. Telefony a emaily na trenéry všech kategorií najdeš v Kontaktech:

S SEBOU POTŘEBUJEŠ:

 1. sportovní oblečení a obuv,

 2. láhev na vodu,

 3. dobrou náladu a chuť sportovat.PŘIDEJ SE K NÁM


OPEN

Pro rodiče, tatínky a maminky, muže i ženy, sporťáky i povaleče, zkrátka pro všechny, co si chtějí rugby zkusit, máme pravidelný trénink kategorie Open. Trénujeme základní prvky ragby, jako jsou přihrávky, skládky, rucky, mlýny, auty, mouly, ...., a trochu běháme!:-)

Pokud máš chuť, přijď si protáhnout tělo každou neděli v 18:30 k nám na hřiště. Není se čeho bát, nejde o žádnou tvrdou hru, jak znáš z televize, ale jde spíše o zlepšení fyzické kondice a prostě si TO zkusit. Scházíme se muži i ženy všech věkových kategorií dohromady a hrajeme hlavně "touch", tedy bezkontaktní variantu ragby.O

PŘIHLÁŠKA DO KLUBU

Pokud se chceš přidat k nám a trénovat s námi pravidelně, postupuj následovně.

 1. Klikni na tlačítko přihláška a registruj sebe/dítě dle instrukcí. Pokud registruješ dítě, zadávej informace o dítěti, formulář tě později vyzve na informace o rodiči. Pokud dítě nemá e-mail/telefon, vyplň svůj e-mail/telefon. 2. Obratem obdržíš na vyplněný e-mail informaci o úspěšné registraci.

 3. Jakmile bude registrace schválena ze strany klubu, opět obdržíš na e-mail informaci o schválení, plné přihlašovací údaje do klubového infosystému KIS a pokyny k platbě členských příspěvků. Dále obdržíš informační e-mail s praktickými radami.

 4. Členské příspěvky se platí podle faktury vystavené v KIS. Výše klubových příspěvků pro věkové kategorie U6-U18 je 10000,- Kč/rok a platí se za pololetí.

 5. Email prihlaska@bystrcrugby.cz můžeš využít pro případné dotazy nebo problémy s registrací.

 6. Pokud chcete podpořit klub nějakým příspěvkem, můžete jej poslat na bankovní účet klubu 123-6445650257/0100.

  QR platbaTěšíme se na Tebe. Rugby zdar!