06.04.2022

Das Samstagsspiel in Wien verlief fur Bystrc gut

Ve druhém kole juniorské soutěže jsme si vybrali pauzu v utkáních ve skupině, jelikož obě mají po pěti týmech, a tak jsme přijali nabídku vídeňského Donau k odehrání zápasu U18.

Do Vídně vyrazilo 16 juniorů RCB do 18i let. Soupeř měl k dispozici celkem 22 hráčů z ročníků 2004 až 2006, což bylo milé překvapení, jelikož do poslední chvíle hrozilo že budeme hrát zápas o menším počtu hráčů.

Hodinu a půl dlouhé okno mezi tréninkem dětí a turnajem žen bohužel organizátoři nedokázali efektivně využít, a tak jsme si zahráli pouze 35 minut první a 20 minut druhý poločas. Jihoafrický rozhodčí utkání byl velmi příjemným překvapením, oproti obvyklému standardu v Rakousku. V utkání jsme nakonec zvítězili 24:8, kdy jsme měli průběh zápasu pod kontrolou a víc než se soupeřem jsme bojovali spíš sami se sebou a s podmínkami ke hře.

Po zápase nás domácí tým i pohostil, za což mu, tak jako i za zápas, patří poděkovaní.

Další utkání juniorské soutěže odehrajeme na domácím hřišti v neděli 10. dubna ve 12:30 proti TJ Sokol Mariánské Hory.