07.04.2019

V Ostravě vítězně!

Na první a pravděpodobně poslední výjezd v základní části Celostátní ligy jsme odcestovali v neděli ráno směr Ostrava, kde nás čekal spojený tým Mariánských hor a Havířova. Náš soupeř měl za sebou sobotní PYRF v Říčanech a náročné cestování. Přesto se proti nám postavil plný sebedůvěry a odhodlání.

Na rozdíl od minulého zápasu jsme začali aktivně, vytažená obrana a dobrý pohyb dělal soupeřům od prvních minut problémy. To se projevilo i na skóre, během první půle jsme dosáhli vedení 45:0. Ve druhém poločase jsme i přes masivní střídání udrželi vysokou úroveň hry a v klidu zvítězili 69:5.

Roj a spojky si odehráli svůj tradičně vysoký standart. Velmi nás potěšila zlepšená hra útoku, kterému se podařilo několik krásných kombinací. I do obrany hráli útočníci skvěle, někteří na hraně sebezničení...

V neděli nás čeká tradiční rival z Říčan. Zápas odehrajeme od 11:00, z důvodu obsazeného domácího hřiště na Dragonu v Cacovicích.