První rozvolněný turnaj žáků U10

09.06.2021


V sobotu 5. června se na RCB odehrál první letošní turnaj žáků. Musel být trochu rozvolněný, protože post  covidová pravidla nám neumožňují najet na obvyklý formát. Takže jsme rádi, že jsme se domluvili se sousedy z Dragonu, kteří si vzali na starost organizaci turnaje U12 a na RCB se hrály kategorie U8 a U10. Pěkně po sobě, abychom se moc nehromadili. Takže tak nějak rozvolněně.

Trochu nás mrzí, že borci z Vyškova si to rozvolňování vzali až moc za svoje, a místo do Brna jeli hrát do Přelouče. Do Čech. Takže pro běžného, průměrného obyvatele ČR, který by správně měl mít na autě státní poznávací značku VY, do ciziny!:-) 

Domácí RCB postavil do turnaje tři týmy, místo očekávaných čtyřech, dva týmy měl Dragon, po jednom týmu nasadili Akademici a Břeclav. Ta nám udělala radost, že se na jihu taky rozjíždí práce s mládeží. Jen tak dál borci!

Na všech zúčastněných bylo vidět, že se na turnaj už moc těšili. Aspoň po dobu, co jim stačily síly a dech, protože na některých se covid nepěkně podepsal. Bylo vidět, kdo se jak v době pandemie připravoval. Stále totiž platí, že se nás jaro zeptá co jsme dělali v zimě. A to nejen těch co ladí pekáč buchet na břiše a bicáky na koupák! Jsme rádi, že v RCB můžeme tuto otázku považovat za čistě řečnickou, o čemž svědčí výsledky turnaje, kdy domácí brali, první, druhé a čtvrté místo.

Pilně trénujeme a těšíme se na příští týden, kdy hrajeme na Cacovickém ostrově.