25.10.2023

Jasná výhra nad oslabenou Tatrou

V neděli 22. října jsme na našem, těžce zkoušeném pažitu, přivítali Tým Tatry. Původně se mělo jednat o tým A, ale jisté okolnosti tomu nepřály, takže přátelé z Prahy přijeli s týmem který jim zbyl a ještě to nestačilo ani na počet 15i hráčů. Proto jsme zapůjčili naše tři borce, abychom mohli odehrát plnohodnotné utkání.

Výkopem v 11.00 začalo utkání, a po prvotním oťukáváním soupeře a zjištění, že hosté v podstatě nedisponují plnohodnotným rojem, jsme rozjeli naši útočnou hru přes křídla a začali pokládat jednu pětku za druhou. Na dnešní zápas se zřejmě špatně vyspal Ozzy, protože konverze, i z vyloženě dokonalých pozic, míjel. Naštěstí to nemělo příliš vliv na vývoj utkání, a tak se posléze na kopech vystřídali Trťa, Riči a Jandas. První půle skončila 32:0 pro nás.

Ve druhé půli pokračovala naše dominance a soupeř nenalezl recept jak naši obranu překonat a skórovat. Ke cti hostům se sluší napsat, že Tatra neměla na lavičce ani jednoho střídajícího, a přesto zápas odehrála a hrát chtěla. Za to jí patří náš respekt a dík. Konečné skóre tedy 68:0 pro domácí.

Doufáme, že 4. listopadu narazíme v Říčanech na silného soupeře a zjistíme jak jsou na tom naše hráčské schopnosti na konci podzimní části soutěže.