Přihlášky a příspěvky

17.10.2021Vážení rodiče, příznivci našeho klubu,
pokud jste se rozhodli přihlásit svoje dítě do RCB, vězte, že je k tomu potřeba jen několik drobných kroků.
1) vyplnit přihlášku do klubu (ke stažení ZDE)
2) vyplnit souhlas s GDPR pro Rugby Spirit Club, z.s.  (ke stažení ZDE)
3) vyplnit souhlas s GDPR pro Tělovýchovnou jednotu Lokomotiva-Ingstav, z.s. (ke stažení ZDE)
4) zajistit lékařskou prohlídku dítěte:
 
Kategorie U6-U12: lékařská prohlídka pro účely zjištění zdravotní způsobilosti Vašeho dítěte k tělesné výchově a sportu. Lze absolvovat u svého dětského lékaře, platnost dva roky. (ke stažení ZDE)

Kategorie U14 a starší:  vstupní lékařská prohlídka ve smyslu § 4 odst. 3 písm. a) a b) vyhlášky Ministerstva zdravotnictví ČR č. 391/2013 Sb., o zdravotní způsobilosti k tělesné výchově a sportu. Lze absolvovat pouze u specializovaného sportovního lékaře (viz ZDE).

5) zaplatit klubové příspěvky

Výše klubových příspěvků je pro věkovou kategorii U6 6000 Kč/rok, pro osatní věkové kategorie 8000 Kč/rok.  Lze rozvrhnout do dvou plateb: jaro-splatnost únor, podzim-splatnost září, převodem na číslo účtu 123-6445650257/0100, jako variabilní symbol uveďte datum narození dítěte a do poznámky jeho jméno! Toto nám usnadní identifikaci plateb bez použití skleněné koule. Případně lze platit hotově u KAM (Klub Angažovaných Maminek RCB) ve středu po páté hodině (v sezóně na hřišti RCB) u Pavlíny Rörigové nebo Lucky Svídové, které se pohybují v blízkosti klubovny.

6) přijít ochutnat pravý rugbyový ležák RAGR 11 z pivovaru Rojc, nebo poklábosit se stejně postiženými jedinci, které již schvátilo nebo i uchvátilo oranžové peklo.

Všechny výše uvedené doklady naleznete i v tzv. RCB samoobslužném automatu, kterým je stojan na tiskoviny na chodbě u hřiště, kde je můžete vyplnit i osobně přímo na místě. V obou variantách platí, že vyplněné a podepsané doklady vhodíte do připravené a označené schránky "Přihlášky do RCB" v klubovně RCB.

Sportovní příměstský tábor RCB 2022

Termíny: 11.-15.7. a 1.-5.8. 2022, 8:00-16:00

Cena 2 750 Kč/turnus včetně jídla a pitného režimu. Přihláška ke stažení ZDE. Po vyplnění prosíme o zaslání přihlášky na pholecek@2forh.cz

Děkujeme za Vaši důvěru, že jste si vybrali RCB!

 
Rugby zdar!