Co nás čeká a nemine!
25.11.2019

Soutěžní sezóna je pomalu za námi, ale to neznamená, že se RCB uloží k zimnímu spánku. Počasí nám stále přeje, takže do konce příštího týdne trénujeme na hřišti. Léto v RCB tak stylově uzavřeme tradiční podzimní brigádou v sobotu 30. listopadu, na kterou jste všichni, kteří udržíte smeták či lopatu, zváni. Hlavním úkolem je zapískovat hřiště. Start v 9:00, občerstvení a pitný režim ošetřen.

Hned následující sobotu 7. prosince vyrazíme ze hřiště na špacír směr Rozdrojovice, kde nám účet za rok 2019 vystaví místní Mikuláš a hlavně čerti. Čas odchodu z RCB je 15hod. Do rozdrojovického pekla se chystají playeři kategorií U6, U8, U10 a U12 s rodičovským doprovodem. Ten se nemusí obávat, že by strádal, protože místní řemeslné pivo Rojc, nejen zažene žízeň po cestě, ale při větší konzumaci dokonce zmírní panický strach z místních povedených čertů. Pro milovníky limonád doporučujeme vyztužit spodní prádlo!:-)

Bez jakýchkoliv úprav výstroje se určitě obejde další, také již tradiční předvánoční akce, kterou je setkání s rodiči hráčů ve Vida parku. Díky firmě HITmedia máme v sobotu 14. prosince volný vstup a k dispozici sál. Zatímco hráči budou rozebírat na prvočinitele atrakce povzbuzující šedou kůru mozkovou, tak rodiče mají čas si v sále poslechnout zprávu o činnosti klubu, a v diskuzi pak případně ovlivnit jeho další směřování svými podněty.

Začátek besedy je v 10:00, odhadovaná délka trvání max. do 12 hod. Ale kdo chce, ten si pochopitelně může hrát až do večera! 

RCB