RCB camp 2018
07.09.2018Po vyhnanství z milovaného Sněžného, pán Bůh pomáhej tamnímu areálu, lidem, kteří se o něj starají a hlavně v kuchyni zazděnejm babičkám, které nám podstrojovaly, jsem letos našli azyl až v Jeseníkách. Díky pochopení vedení hotelu Kamzík v Karlově pod Pradědem a přímluvě našeho partnera, firmě HT wood, jsme měli k dispozici samostatný penzion Eden. To se ukázalo jako šťastné řešení, protože všech 92 hráčů kategorií U8 až U16 nerušilo žádné cizí návštěvníky a mohlo se tak plně soustředit pouze na rozložení nervové soustavy trenérů a placeného personálu penzionu.

Program soustředění byl standardní, tedy tři tréninkové jednotky denně. K dispozici jsem měli hřiště místního fotbalového klubu FC Kovárna Malá Morávka a menší hřiště přímo u penzionu. Mohli jsme využívat i posilovnu, tělocvičnu a bazén na hotelu Kamzík. Mýtický Praděd, strážce Jeseníků, nad námi držel ochranou ruku, takže campu přálo i počasí a my se mohli soustředit pouze na trénování.

Camp se nám osvědčil, jako ideální nastartování podzimní sezóny, ve které se chceme především rugby bavit a dělat si radost! Diváci budou mít příležitost se o tom přesvědčit již 15. září, kdy budeme pořádat v rámci oslav 65 let klubu domácí turnaj mladších žáků doplněný o zápasy U14, U16 a mužů. Přijďte se podívat!