05.11.2018

Zápas na Slavii jsme zbytečně ztratili v závěru

Na Slavii jsme jeli s vědomím toho, že se na nás sešívaní chystají a chtějí si zpravit náladu po nevydařené sezóně. Náš tým není pořád kompletní, a tak se sestava plácá jak se dá. Největší problém je v roji, který je absencí některých hráčů třetinové síly než by měl být.

Po příjezdu na stadion jsme se řádně připravili a dostali od trenéra jasné instrukce do 10. minuty položit dvě pětky. To se našim hráčům daří v čase 9:32, do poločasu se skóre navyšuje na obou stranách, ale první poločas vyhráváme.

V druhé půli se začala projevovat slátaná sestava roje a soupeř začal mít více ze hry v rucku. My jsme se začali čím dál více bránít. Poslední akcí zápasu Slavie položila body, pokud by proměnila i konverzi, tak by vyhrála. To se nestalo a tak utkání skončilo remízou.

Rád bych také připomenul, že Slavie nám neoplatila naše vstřícné gesto z minulého roku, když hrála u nás v Bystrci. Slávistů bylo jen 14 a my jsme souhlasili, že budeme hrát také ve 14 ti. Do příště jsme poučeni.