29.10.2018

Po boji jsme nestačili na Tatru

V sobotu 27. října jsme sehráli zápas s tradičním rivalem z Prahy. V zápase jsme chtěli Tatře vrátit prohru z minulého společného utkání, které nás nepustilo do finále minulého ligového ročníku, ale nedaří se nám konce druhých poločasů.

Utkání začalo v opravdu rychlém tempu a celých 20 minut se tempo hry nikterak nezpomalilo. Bystrc byla lepší v útoku a Tatra v rojové části hry. My jsme se ujali vedení, ale pak jsme nechali soupeře hrát jeho hru a vypadli z tempa. Tatra má skvěle zvládlou hru rucků. V posledních 10 minutách se soupeř ujal vedení a odskočil na rozdíl 3 bodů. Když už to vypadalo, že se naše mužstvo nadechuje k závěrečnému tlaku a utkání si vezme, udělali jsme individuální chybu a soupeř nás potrestal. Utkání tak skončilo 21:31.

Zápas se hrál v počtech 14i hráčů na každé straně, jelikož soupeř měl málo hráčů, tak jsme jednoho z našich vypárovali. Tento postup bohužel nevyznávají všechny týmy...