24.09.2018

V prvním zápase sezóny jsme těsně podlehli Spartě

O minulém víkendu jsme zahájili sezónu 2018/19 domácím zápasem s pražskou Spartou. Od začátku přípravy se potýkáme s obrovskou marodkou. Nová zranění, ale i dlouhodobější problémy některých hráčů, které si nesou z minulé sezóny.

Před tímto soutěžním utkání jsme měli jediný přípravný zápas, s našim brněnským sousedem, kde jsme herně totálně propadli.

Utkání se neslo v bojovném duchu, kdy se obě strany nešetřili. Skóre otevřela první Sparta již po 7 minutách utkání, kdy jsme udělali několik individuálních chyb. Skóre se přes celý zápas přelévalo z jedné stany na druhou. V posledních deseti minutách hosté položili poslední pětku utkání a my již neměli sílu odpovědět. Utkání skončilo 21-24 pro Spartu.

Náš výkon se od minule rapidně zlepšil a začínáme se vracet k jednoduchému, ale rychlému pojetí hry. Jsou ještě situace, kdy vázne rozehrání statického balonu do pohybu a to nám zatím brání k lepšímu proměňování šancí.