Úspěšný boj s medvědy z Pragy

14.10.2021V neděli jsme po jedenácté hodině, s malým zpožděním, že Čudle, vyrazili po D1 na Pragovku. Cesta byla velký zážitek, poprvé v životě jsme projeli dálnici bez zúžení. Bomba.

Na Pragovce probíhal turnaj dětí, takže jsme začali až v 15.30. Mužstvo bylo oslabeno o neúčast Jindry, zato se nám vrátil po nemoci Popo, který se jal Jindru zastupovat. A nebylo to vůbec špatné! Museli jsme se také vyrovnat s jiným výkladem pravidel, ale to není v Praze nic nového.

Kluci po lehkém „fénu“, vzor V.V., v minulém týdnu, byli tentokrát podstatně bojovnější a zapojili do hry lepší obranu i osobní odvahu. Po vyrovnaném poločase 14 : 14 v druhém dějství hry vymysleli to, co jsme jim říkali před utkáním. Tedy jak hrát efektivně v útoku. Díky hattricku Štěpána, opravdové bojovnosti a velmi dobré hře rváčků, na těchto postech hráli Míša a Mara F., jsme své letošní první vítězství uhájili.

Cesta domů sice už byla za tmy, ale s dobrým pocitem z vítězství. Kluci zjistil, že pokud budou všichni bojovat a plnit to co mají, dá se vyhrávat.

Konečný výsledek: Praga – RCB 14:31

Body: Štěpán 15 (3xP), Domča Z. 11 (1xP, 3xKPP), Míša 5 (1xP)

Příští týden nás čeká PYRF v Říčanech.

Foto: rc-medvěd, Praga