15.05.2019

V prvním zápase play-off jsme podlehli Říčanům

V neděli jsme zavítali k prvnímu zápasu play-off, na hřiště našeho tradičního soka do Říčan. V utkání šlo o nasazení do vyřazovací části ligy.

S říčanskou čtrnáctkou se těžko můžeme nějak zásadně překvapit, oba týmy vyznávají stejnou filosofii a dokonale se znají. Tentokrát jsme zkusili drobnou rošádu v roji, Jirka z postu vazače dal v hned v prvních minutách pětku, Paťa prokopl a zápas vypadal skvěle. Celou první půli jsme hráli naši trpělivou hru. Na promočeném trávníku probíhal vyrovnaný zápas, ještě pět minut před pauzou jsme vedli, pak soupeř využil zaváhání našich rojníků při čištění na útočné dvaadvacítce a srovnal skóre.

Během dvou minut do poločasu jsme po křídlech dostali další dvě pětky a bylo vymalováno.
Bohužel se opět projevil syndrom “Říčany”, hlavy šly dolů a nervozita nahoru. Tým bojoval, ale přemíra snahy nesla drobné chyby, které soupeř nemilosrdně trestal. Tentokrát při nás nestálo ani pověstné sportovní štěstíčko a výsledek 40:7 vypadá mnohem hůř, než předvedená hra. Přesně tyto těžké, tvrdě, ale fér hrané zápasy potřebujeme. Jen tak se můžeme posunout dál v naší cestě k metám nejvyšším.

V semifinále přivítáme na domácím hřišti 26.5. lepšího z dvojice Sparta/Praga.

Přijďte nás podpořit v předposledním zápasu sezóny!