18.09.2018

Vídeňský valčík byl tentokráte pod naší taktovkou

V rámci oslav 65 let klubu odehráli naši svěřenci přátelské utkání proti tradičnímu soupeři z Vídně. U našich jižních sousedů hrají U14 ve třinácti a netlačí ve mlýnech, na což jsme gentlemansky přistoupili. První poločas  byl zcela v naší režii, skvěle hrál roj, který stálým tlakem vytvářel díry v soupeřově obraně a díky tomu jsme do přestávky pohodlně vedli 24:0.

Po změně stran a tradičním střídání se naši soupeři nadechli k náporu, který jsme zvýšeným úsilím zvládli a utkání dovedli k vítěznému konci v poměru 29:14.

Zápas nám opět ukázal, že pokud udržíme koncentraci a hrajeme naši hru, nemáme problém hrát s kýmkoli. Těšíme se na nedělní utkání s Pragou a doufáme, že nás přijdete podpořit ve stejně hojném počtu.