Na Dragonu jsme úspěšně bojovali za naše barvy
05.11.2018

V sobotu 3. listopadu jsme se zúčastnili posledního letošního turnaje, který se konal na Dragonu. Výhodou bylo, že jsme nemuseli cestovat mimo Brno, ale pouze na hřiště k našemu městskému rivalovi. Turnaj se hrál za typického dušičkového počasí na podmáčeném hřišti.

V celkovém počtu 18 hráčů a hráček jsme postavili dva vyrovnané týmy nazvané Black a Orange.

Hráči: Prokop, Čili, Župan, Mára, Kinťa, Jirka, Ondra, Honza, Miki, Domink, Štěpán, Body, Denis, Eliška, Maruška, Haviz, Bernie.

Také domácí Dragon postavil dva týmy a přijel i Havířov a Zlín.

Výsledky jednotlivých utkání byli ovlivněné kvalitou hřiště, které klouzalo a bylo plné blátivých pastí, dále také mokrý, kluzký míč, příliš nepřáli technické hře, kterou bychom si přáli vidět u našich hráčů.

Naše hráče jsme chválili za bojovné a vyrovnané utkání s Dragonem Green, které jsme sice prohráli, ale až v závěru 0:1. Druhý tým Dragon Black jsme jasně přehráli 5:1 a dokonce 8:0. Náš tým také prokázali morální sílu, když otočili vývoj utkání s Havířovem (doplněné o hráče Zlína) z 0:2 na konečný výsledek 4:2.

Výsledky:

RCB Orange - Dragon Green    0:2
RCB Black - Dragon Black    5:1
RCB Black - Dragon Green    0:1
RCB Orange - Havířov    5:0
RCB Black - Zlín    1:7
RCB Orange - Dragon Black    8:0
RCB Black - Havířov    4:2
RCB Orange - Zlín    0:3

 

 

 

 

 

 

 

Chlapci a děvčata podali bojovný výkon. V posledních třech utkáních jsme opět střídali všechny, bez rozdílu zda byl někdo nominovaný za Black, nebo Orange. Po odehrání posledního utkání jsme byli patřičně mokří a zablácení.

Děkujeme všem hráčům a hráčkám za odehrání turnajů v roce 2018 a bojovnost v jednotlivých utkáních. Těšíme se na hojnou účast na celé zimní přípravě.

Za trenérský tým: Milda Milton Fiala a Tomáš Havis Rada