RCB ve VIDA! parku vol. 2018
12.12.2018


V sobotu 8. prosince po obědě si dali mládežníci RCB se svými rodiči dostaveníčko ve VIDA! parku. Děti si šly hrát, zatímco rodiče pečlivě naslouchali klubové prezentaci Václava Vorla. Poté si jednotlivé kategorie rozdělili příslušní trenéři a v příjemné atmosféře moderního sálu VIDA parku probrali individuálně věci týkající se té, či oné věkové kategorie.

Na jednu stranu je škoda, že se setkání prakticky účastní jen rodiče, kteří o rozvoj svých dětí ve sportu projevují zájem dlouhodobě, během celé sezóny. Nechceme v žádném případě plýtvat časem rodičů, ani vytvářet obdobu SRPŠ, proto se snažíme spojit příjemné s užitečným. Děti si hrají, rodiče dostávají potřebné informace o plánech klubu a mohou svými připomínkami ovlivnit jeho chod. A to vše v pohodové atmsféře a zdarma díky aktivitě firmy HITmedia. Vše navíc podrtžené občerstvením, o které se postarala firma pan Horvátha, kterému patří velký dík, že to pro nás dělá i v hektické době firemních večírků konce roku. Jinými slovy na takovýchto setkáních mají rodiče možnost vyjádřit své přání, náměty na zlepšení a podělit se o své zkušenosti s ostatními rodiči.

Takže na straně druhé nás může "těšit" malá účast, neboť tímto nám rodiče dávají jasně najevo, že děláme svoji práci natolik skvěle, že není třeba nám věnovat ani 1,5 hodiny svého času. 

Letošní setkání je tedy úspěšně za námi, děkujeme všem zúčastněným, neboť debaty byly velice zajímavé a vzešlo z nich několik nápadů. Děti si akci také užili, takže spokojenost je oboustranná. Pro přátele dlouhodobého plánování připomínáme, že setkání bude i příští rok, tak s tím zkuste počítat a zaneste si to do svých plánovacích mobilních aplikací, aby nás příště bylo zase o trochu víc!

RCB