Partneři bystrckého ragby v sezóně 2010/2011 1.KB ligy ragby

Děkujeme našim partnerům za podporu ragby v Brně - Bystrci v této sezóně a těšíme se na další vzájemnou spolupráci.

HT Group s.r.o.

HT GROUP s.r.o. je zastřešující organizací společenství firem HT Steel s.r.o., HT Floor s.r.o. a HT Road s.r.o., které se zabývají dodávkami kompletních stavebních dílů, případně subdodávkami stavebních prací jako montáže průmyslových hal, frézování vozovek nebo dodávkami podlahových systémů pro průmyslové objekty.
WEB: http://www.htgroup.cz

HT Group s.r.o.

ASEC - elektrosystémy s.r.o.

V začátcích byly hlavní činností dodávky a instalace elektrické zabezpečovací signalizace (EZS). Postupně jsme na základě požadavků našich zákazníků rozšířili portfolio poskytovaných služeb o další slaboproudé bezpečnostní, komunikační a informační systémy, silnoproudé elektroinstalace, měření a regulaci. V současnosti patříme mezi významné inženýrsko-dodavatelské a montážní společnosti v oboru slaboproudých bezpečnostních, komunikačních a informačních systémů.
WEB: http://www.asec.cz

ASEC - elektrosystémy s.r.o.

Brno - oficiální web statutárního města Brna

Provozovatelem tohoto webu je statutární město Brno.
WEB: http://www.brno.cz

Brno - oficiální web statutárního města Brna

Jaso - Cash and Carry

Společnost JASO – CASH and CARRY, s. r. o. vznikla v roce 2002 jako dceřinná firma společnosti JASO – DISTRIBUTOR. Obchodní společnost JASO-CASH and CARRY se specializuje na „ CASH and CARRY PRODEJ „ v oblasti nápojů.
WEB: http://www.jasocc.cz


Jaso - Distributor

Naším cílem je zásobovat své odběratele, tak aby byli s našimi službami maximálně spokojení a svou spokojenost nám projevovali opakovanými objednávkami.
WEB: http://www.jaso.cz

Jaso - Cash and Carry

AMAR krby Morava s.r.o.

Mezi klíčové aktivity naší společnosti patří kompletní realizace staveb a projekční činnost, pronájem nemovitostí, stavby krbů a komínů po celé ČR s tradicí od roku 1997.
WEB: http://www.krbymorava.cz

AMAR krby Morava s.r.o.

ONEbit.cz hosting - kvalitní webhosting a registrace domén

Klientům poskytujeme bezpečné místo pro umístění webových prezentací, e-mailů a dat. Široká nabídka našich služeb umožňuje zajistit kvalitní zázemí jak menším projektům jednotlivců, tak také spolehlivá a dostupná řešení pro velké firmy.
WEB: http://www.onebit.cz

ONEbit.cz hosting - kvalitní webhosting a registrace domén

Sakret

Jsme výrobcem kvalitních stavebních hmot s více než sedmdesátiletou zkušeností. Na našich stránkách jsou Vám k dispozici především informace o sortimentu našich produktů spolu s technickou dokumentací k jednotlivým výrobkům.
WEB: http://www.sakret.cz

Sakret

Sundrive

Při naší práci si zakládáme na individuálním přístupu ke klientovi. Opíráme se o dlouholeté zkušenosti v oboru, které dále rozvíjíme. Velký důraz klademe na kvalitně provedenou práci. Tento náš postoj odrážíme v systému řízení jakosti podle ISO 9001:2000, který je deklarován certifikací z roku 2003. Jsme členy prestižního sdružení Asociace výstavářských firem České republiky (AVF), mezinárodního sdružení IFES a členové Obchodní hospodářské komory Brno.
WEB: http://www.sundrive.cz

Sundrive

Pozvánky

Naši partneři

HT Group s.r.o.- Prmyslov podlahy
ASEC - Elektrosystmy s.r.o
Brno - msto
JASO CASH AND CARRY
JASO - DISTRIBUTOR
Krby Morava
Sakret
Sun Drive

Tabulka 1.ligy ragby 16/17

Tým U B
1. Vyškov B 3 15
2. Havířov 4 14
3. Bystrc 3 10
4. Zlín 4 7
5. Mar. Hory 3 6
6. Dragon B 4 6
7. Olomouc 3 5