RC Bystrc - RC Praga 3:40 (0:7) + Foto

Sestava :1.Horáček; 2. Mann; 3. Fiala; 4.Tesař; 5. Hodaň Vl.; 6. Jilčík; 7. Hodaň M.; 8. Opravil; 9. Čepelák; 10. Vrána P.; 11.Spěvák; 12. Konečný; 13.Friedel; 14.Vrána Jakub; 15. Bačík;

Náhradníci : Holeček; Votava; Havlíček; Tesař; Luňák M.; Trtílek;

Body: Konečný (TK)

Ve 2. kole jsme přivítali na našem svatostánku u Svratky mužstvo Pragy, tedy druhé exextraligové mužstvo, které se spolu s námi poroučelo o soutěž níže. Papírově mělo jít o velmi vyrovnané utkání podzimu, skutečnost byla bohužel zcela jiná, neboť nás "Medvědi od Rokytky" přehráli ve všech herních činnostech, zejména v bojovnosti a utkání tak bylo v podstatě jednoznačnou záležitostí. Trochu jsme také doplatili na absenci příp. zranění několika hráčů, zejména Kornisova kila ve zbytku zápasu chyběla, Dulyho přehled v útoku a také přesná ruka Havrana v autech, který měl "stop" ještě z minulé sezóny.

První půle byla opticky vyrovnaná, přesto byly hosté o mnoho nebezpečnější. Akce hráli především rojem a kolem skrumáží třetí řadou. Naše obrana byla dlouhou dobu bezchybná, ale oproti tomu směrem dopředu se nám mnoho nedařilo. Na půli soupeře jsme se dostávali hlavně za cenu vysokých kopů k následování. Mnoho pohledného první půle nenabídla a tak se skóre měnilo pouze ve 38. minutě, kdy jsme již poněkolikáté prohráli vlastní mlýn a soupeř nás trestá přímo pod klády i s prokopem. Poločas 0:7. Do 55. min to bylo ještě otevřené, navíc Hans koriguje výsledek z TK na 3:7, ale v dalším průběhu už hřiště zcela ovládli hosté a nadělili nám dalších 5 pětek, načež se celkové skóre vyklubalo na hrozivých 3:40.