Rozpis ragbyových zapasů mládeže - Podzim 2015

Starší žáci – U14 - 2003-2002

Hrací den – neděle
Celostátně – podzim nesoutěžně 2x25 minut, jaro – soutěžně
Vyškov, Dragon, Havířov, Bystrc, Olomouc, Mar.Hory

6.9. – OlomoucŠustek, Švec
Olomouc – Dragon Havířov – M.HoryBystrc – Vyškov
20.9. – Havířov Juřica, Sittek
Havířov – PetroviceMar.Hory – Říčany „B“ Olomouc – Říčany „A“
20.9. – VyškovŠustek, Jíša
Vyškov – SlaviaBystrc – PragaDragon – Tatra
4.10. – BystrcKohout, Jiša
Bystrc – DragonVyškov – Mar.HoryOlomouc – Havířov
18.10 – VyškovŠustek, Švec
Olomouc - VyškovHavířov – DragonBystrc – Mar.Hory
24.10. - PICO CUP
1.11. – Mar.Hory Juřica, Sittek
Mar.Hory – PřeloučHavířov – SpartaOlomouc – Petrovice
1.11. – DragonBednařík, Jíša
Dragon – PragaBystrc – SlaviaVyškov - Tatra

Mladší žáci – U12 – 2005-2004

Hrací den – sobota
Turnajově – 2 skupiny – 2x 8 minut + o umístění
Vyškov, Dragon, Bystrc, Havířov, Mar.Hory, Olomouc, Zlín
U10 – 2007 - 2006 – 2 skupiny – 2 x 6 minut + o umístění
Vyškov, Dragon, Bystrc, Havířov, Mar.Hory, Olomouc
U8 – 2009 - 2008 – turnajově - 2 x 5 minut
Vyškov, Dragon, Olomouc, Bystrc, Mar.Hory
U6 – 2011-2010 – turnajově – 2 x 5 minut
Vyškov, Mar.Hory, Olomouc

1. reg.turnaj – 12.9. – DragonŠustek, Kohout, Jíša
2. reg.turnaj – 19.9. – VyškovŠustek, Švec, Sittek
3. reg.turnaj – 3.10. – Mar.HoryJuřica, Sittek Klimek
4. reg.turnaj – 10.10. - HavířovJuřica, Sittel, Klimek
5. reg.turnaj – 17.10. - OlomoucŠvec, Juřica, Filsáková
6. reg.turnaj – 24.10. – BystrcKohout, Jíša, Krejčí
7. reg.turnaj – 7.11.– ZlínŽilka, Jíša, Švec

Poznámka:Začátek všech turnajů je vždy v 10,00 hodin. Porada trenérů 9,15 hodin.
Rozhodčí na turnajích určený na 1.místě, zodpovídá za regulérnost turnaje – kontrola licencí(lékařská prohlídka apod.) a zaslání výsledků na STK Morava.
Pokud se některé družstvo nezúčastní dvou turnajů bude ze soutěže vyloučeno!!!!!

Pozvánky

Naši partneři

HT Group s.r.o.- Prmyslov podlahy
ASEC - Elektrosystmy s.r.o
Brno - msto
JASO CASH AND CARRY
JASO - DISTRIBUTOR
Krby Morava
Sakret
Sun Drive

Tabulka 1.ligy ragby 16/17

Tým U B
1. Vyškov B 3 15
2. Havířov 4 14
3. Bystrc 3 10
4. Zlín 4 7
5. Mar. Hory 3 6
6. Dragon B 4 6
7. Olomouc 3 5