RUGBY SPIRIT TEAM RCB - turnaj Dragon

Naši hráči RC Bystrc do 13-let mají za sebou první turnaj v nové sezoně. Hned v prvním utkání si dokonce připsali premiérovou výhru a tím tak zahájili sezonu 2011/2012.

Rugby spirit o.s.

Turnaj byl uskutečněn na brněnském hřišti RC Dragonu Brno za stále letního počasí. I když se neúčastnili ještě všechny moravské celky, tak i přesto byla účast v kategorii U13, ve které náš tým RC Bystrc startoval, dostačující k odehrání 4 utkání.

Postupně jsme se střetli s týmy RC Mariánské Hory, RC Jimi Vyškov, RC Rental.cz Havířov a RC Dragon Brno. V prvním utkání jsme vybojovali premiérové vítězství a s ostatními týmy se snažili statečně bojovat.

V utkáních jsme předvedli 52 skládek o které se podělili všichni hráči týmu. Tuto základní ragbyovou obranou činnost se budeme snažit zlepšovat a zaměřovat se na ni i v trénincích. Někteří hráči se vystřídali v různých rolích na hřišti a zkusili si jak práci útočníka, tak i hru rojníka. Velice pozitivním a nám trenérům dělající radost, je že i přes některé běžné ragbyové bolístky chtěli všichni hráči odehrát turnaj až do poslední minuty. Ukázali tak své statečné srdce bojovníka, které je důležitým předpokladem výborného hráče ragby a sportovce jako takového.

Všem hráčům gratuluji k zvládnutí prvního turnaje a také k první letošní výhře a děkuji za statečnost a bojovnost, kterou předvedli.

PS: vznikající „FAN KLUB“ rodičů a rodinných příslušníku hráčů, nám trenérům udělal velkou radost svou početnou přítomností.

Tomáš Krejčí
Sportovní ředitel RCB

Rugby Spirit Team RCB - U13

Hermann Adam, Křižovič Jan, Mojžíš Michal, Němeček Michal (c), Ruth Tomáš, Soukop Jakub, Tunka Tomáš, Putna Adam, Vrána Jakub.

Trenéři: Krejčí Tomáš, Elzner Ivan, Beneš Dan, Kuchár Martin.

Vítěz soutěže o nejlepšího skládače Rugby Spirit Teamu RCB na tomto turnaji byl se 14 skládkami Tunka Tomáš.

Celkový přehled skládek najdete zde

Pozvánky

Naši partneři

HT Group s.r.o.- Průmyslové podlahy
ASEC - Elektrosystémy s.r.o
Brno - město
JASO CASH AND CARRY
JASO - DISTRIBUTOR
Krby Morava
Sakret
Sun Drive

Tabulka 1.ligy ragby 16/17

Tým U B
1. Vyškov B 3 15
2. HavĂ­řov 4 14
3. Bystrc 3 10
4. ZlĂ­n 4 7
5. Mar. Hory 3 6
6. Dragon B 4 6
7. Olomouc 3 5