Turnaj dětí v Ostravě

Další moravský turnaj mládeže se tentokrát uskutečnil v Ostravě Mariánských Horách. Rugby Spirit Tým se zúčastnil turnaje k naší radosti ve dvou kategoriích.

Do Ostravy jsme odcestovali v brzkých ranních hodinách společně autobusem v počtu 20 hráčů. Tato vysoká účast nám zaručovala postavit dva týmy. Nabízela se nám varianta jednoho týmu U13 a pak byla možnost postavit tým U11, nebo U9. Nakonec jsme se rozhodli postavit druhý tým U9, protože jsme měli více hráčů věkem do devíti let než těch do jedenácti let. Celý turnaj se odehrál za mírného deště, ale výkony našich týmu to nijak negativně neovlivnilo. Tým těch nejmenších vyhrál dokonce i některá jednotlivá utkání a v ostatních měřeních svých ragbyových dovedností si vedl znamenitě. Své týmy U9 postavili kromě nás i domácí Mariánské Hory a také Havířov a tak se poprvé odehrál i turnaj v této kategorii.

Náš tým U13 odehrál tři utkání a i když žádné nebylo vítězné, tak výkony všech zúčastněných byly výborné a i proti těm nejsilnějším dokážeme předvádět hezkou hru v plném nasazení se spoustou krásných skládek.

Po turnaji jsme navštívili sportovní obchod Decathlon v Ostravě, který nabízí i ragbyové vybavení. Tímto se omlouvám všem fanouškům ragby v Ostravě za nedostatek ragbyových věcí v tomto obchodě v nejbližší době, protože všechny míče, chrániče a další ragbyové vybavení vykoupili naši hráči Rugby Spirit Týmu při sobotní návštěvě!!!

Hráči Rugby Spirit Týmu U9:
Patrik Řekák, Jan Vrba, Matěj Vrba, Martin, Ondřej;

Hráči Rugby Spirit Týmu U13:
Kryštof Tomašovič, Alexandr Fanta, Jan Křižovič, Jakoub Soukop, Petr Čermák, Marek Aujezdský, Jakub Vrána, Michal Mojžíš, Martin Jurdák, Tomáš Tunka, Adam Lampír, Tomáš Ruth, Michal, Saša, Adam Herrmann;

Trenérský tým Rugby Spirit Týmu:
Martin Kuchár, Tomáš Krejčí

Tomáš Krejčí
Šéftrenér RCB

Pozvánky

Naši partneři

HT Group s.r.o.- Průmyslové podlahy
ASEC - Elektrosystémy s.r.o
Brno - město
JASO CASH AND CARRY
JASO - DISTRIBUTOR
Krby Morava
Sakret
Sun Drive

Tabulka 1.ligy ragby 16/17

Tým U B
1. Vyškov B 3 15
2. HavĂ­řov 4 14
3. Bystrc 3 10
4. ZlĂ­n 4 7
5. Mar. Hory 3 6
6. Dragon B 4 6
7. Olomouc 3 5