Rugby Spirit Tým U11 a U13

Naši hráči kategorií U11 a U13 mají za sebou tři moravské turnaje a ke spokojenosti trenérů, kteří se jim celou zimu věnovali v tělocvičně udělali velký krok dopředu a dělají tak velkou radost celému RC Bystrc.

První turnaj jsme pořádali u nás v Bystrci. Jak jsme po zimním trénování předpokládali z početního nárůstů hráčů , tak jsme dokázali sestavit jak tým do kategorie U11 (ročník narození 2001 a mladší) tak i do kategorie U13 (ročník narození 1999 a 2000). Oba týmy odehráli výborně celý domácí turnaj a nasadili si tak laťku výkonnosti pro další jarní turnaje.

Druhý turnaj se konal ve Vyškově. Tento turnaj jsme odehráli pouze s týmem kategorie U13 a nezopakovali jsme tedy velkou účast našich hráčů z domácího turnaje, ale i tak nám náš tým dělal radost stále zlepšující hrou, která se oproti podzimním utkání vyznačuje větším využívání prostoru na hřišti. Právě tento důležitý prvek hry je pro děti velice důležitý v dalším rozvoji a chápaní hry.

Třetí turnaj jsme odehráli v Olomouci a podruhé jsme se sešli v počtu hráčů, který nám umožnil sestavit oba týmy jak U13, tak i U11. Velký dík patří mamince Vojty Tesaře, která odcestovala spolu s trenérem Danem Benešem na tento turnaj a pomáhala s organizací a ošetřování našich nejmenších hráčů.

Další turnaj nás dle programu čeká v Ostravě Mariánských Horách příští sobotu 12. 5. kam pocestujeme společně autobusem a odměnou pro hráče a rodiče, kteří na turnaj odcestují bude návštěva velkého sportovního obchodu DECATHLON v Ostravě kde bude možnost si nakoupit některé ragbyové věci a míče.

Hráči Rugby Spirit Týmu:
1.Aujezdský Marek, 2.Fanta Alexander, 3.Herrmann Adam, 4.Ruth Tomáš, 5.Soukop Jakub, 6.Tomašovič Krištof, 7.Tunka Tomáš, 8.Vrána Jakub, 9.Putna Adam, 10.Křižovič Jan, 11.Mojžíš Michal, 12.Jurdák Martin, 13.Čermák Petr, 14.Vrba Jan, 15.Vrba Matěj, 16.Lampír Adam, 17.Tesař Vojtěch, 18.Kouba Lukáš, 19.Zábojník Matěj, 20.Němeček Michal, 21.Nosál Josef, 22.Patrik.

Trenérský tým Rugby Spirit Týmu:
Dan Beneš, Martin Kuchár, Ivan Elzner, Tomáš Krejčí

Sobota 12.5Ostrava, Mar. Hory-turnajspolečně autobusem
19.-20.5.Volný víkend
Sobota 26.5.Havířov-turnajspolečně autobusem
Sobota 2.6.Dragon Brnobrněnský turnaj
Sobota 9.6.Zlín-turnajspolečně autobusem

Začátky turnajů a srazy odjezdů budou vždy oznámeny na čtvrtečních trénincích před víkendem. V případě dotazů a dalších informací směřujte přímo na sportovního ředitele Tomáše Krejčího (tel: 736 604 134, mail: tomas.krejci@bystrcrugby.cz).

Tomáš Krejčí
Šéftrenér RCB

Pozvánky

Naši partneři

HT Group s.r.o.- Průmyslové podlahy
ASEC - Elektrosystémy s.r.o
Brno - město
JASO CASH AND CARRY
JASO - DISTRIBUTOR
Krby Morava
Sakret
Sun Drive

Tabulka 1.ligy ragby 16/17

Tým U B
1. Vyškov B 3 15
2. HavĂ­řov 4 14
3. Bystrc 3 10
4. ZlĂ­n 4 7
5. Mar. Hory 3 6
6. Dragon B 4 6
7. Olomouc 3 5