RUGBY SPIRIT TÝM - TURNAJ BYSTRC

O minulém víkendu jsme hostili turnaj dětí na našem hřišti v Bystrci. Naši nejmenší hráči měli možnost se představit před domácím publikem na domácím půdě.

Nejdříve bych rád tímto poděkoval všem, kteří se zasloužili o uspořádání tohoto turnaje, který byl ostatními trenéry (Dragon Brno a Mariánské Hory) hodnocen jako doposud nejlépe zorganizovaný turnaj. Jmenovitě děkuji Jakubovi Vránovi, Petru Helánovi, Karlu Grossovi,Romanovi Bačíkovi, Pavlu Holečkovi, Ivanovi Elznerovi, Danovi Benešovi, Martinu Kuchárovi, Jarce Scheinerové a v neposlední řadě rozhodčím Radku Tomanovi, Radku Krejčímu a Otto Scheinerovi.

Celý turnaj provázelo podzimní počasí se vším co k němu patří - déšť, sluníčko a zase trochu deště. Naši hráči se představili na turnaji zatím v největším počtu ze všech odehraných podzimních turnajů (17 hráčů) a to nám udělalo velkou radost. Domácí prostředí bylo pro hráče velkou motivací a navíc náš tým vyběhl premiérově k utkáním v nových dresech. Motivací k dobrému výkonu bylo tedy spousta a tak i malá nervozita byla vidět ve tvářích všech našich hráčů.

Do prvního střetnutí nastoupili proti podzimnímu ještě neporaženému týmu z Vyškova. Čekal se tedy jasný průběh pro tým Vyškova, ale naši hráči tohoto soupeře potrápili a prohráli až po velkém boji 2:4, když v poločase drželi nerozhodný výsledek. I když v dalších utkáních se již nepodařil zopakovat podobný výsledek, tak právě utkání s Vyškovem bylo důkazem odhodlání a bojovnosti hráčů RC Bystrc Spirit Týmu. Všichni naši hráči si na turnaji zahráli, i Ti co atmosféru ragbyového turnaje zažili vůbec poprvé.

Za početné účasti rodičů, kteří hráčům fandili za každé situace jsme si turnaj všichni užili a spokojenost byla především u všech hráčů a hráček co si u nás v Bystrci na tomto turnaji zahráli. Další turnaj bude u nás na hřišti na jaře příštího roku, kde doufáme, že se představíme již se dvěma oranžovými týmy. Do konce podzimu nám zbývají odehrát ještě turnaje v Ostravě a ve Vyškově.

V naší bodovací soutěži skládek jsme tentokrát dosáhli ve třech odehraných střetnutích na domácím hřišti výborných 70 skládek. Nejvíce skládek zvládnul Martin Jurdák (11 skládek).

Tomáš Krejčí
Sportovní ředitel RCB

Hráči Rugby Spirit Týmu:
Tomáš Tunka, Alexandr Fanta, Marek Aujezdský, Tomáš Ruth, Jakub Vrána, Jan Křižovič, Martin Jurdák, Adam Herrmann, Jakub Soukop, Vojta Tesař, Tomáš Havránek, Petr Čermák, Kamil Le, Adam Putna, Jan Hajman, Michal Němeček (C), Kryštof Tomašovič.
Trenéři: Dan Beneš, Martin Kuchár, Elzner Ivan

Celkový přehled skládek najdete zde

Pozvánky

Naši partneři

HT Group s.r.o.- Průmyslové podlahy
ASEC - Elektrosystémy s.r.o
Brno - město
JASO CASH AND CARRY
JASO - DISTRIBUTOR
Krby Morava
Sakret
Sun Drive

Tabulka 1.ligy ragby 16/17

Tým U B
1. Vyškov B 3 15
2. HavĂ­řov 4 14
3. Bystrc 3 10
4. ZlĂ­n 4 7
5. Mar. Hory 3 6
6. Dragon B 4 6
7. Olomouc 3 5