POZVÁNÍ NA VÍKEND - TÝMY RCB

O víkendu se představí většina našich týmů a hráčů na ragbyových hřištích Brně a Ti nejmenší v blízkém Vyškově. Poprvé uvidíme na hřišti v Bystrci utkání celostátní juniorské ligy.

liga junioru ragby RCB - RC Sparta Praha

Tým U13:

Mají svůj turnaj tentokrát ve Vyškově v sobotu 22.10. od 10 h. Po posledním turnaji u nás v Bystrci měli naši hráči dostatek času na regeneraci díky volnému víkendu. Je to předposlední turnaj letošního roku a nějaké vyhrané utkání by si naši hráči zasloužili za bojovné výkony, které předvádějí po celý podzim.

Hráči U15:

Naši hráči této kategorie hrají v týmu RC Dragon Brno, který je složen ještě z hráčů RC Zlín. Tento seskládaný tým má o víkendu dvě soutěžní utkání v neděli 23.10. od 10 h také ve Vyškově. Za soupeře jim bude mužstvo Olomouce a v druhém utkání domácí Vyškov.

Hráči U17:

Tak jako hráči U15, tak i tito hráči mají možnost si zahrát v týmu RC Dragonu Brno. Soutěžní utkání tentokrát odehrají v Ostravě Mariánských Horách v sobotu 22.10. od 10 h. Odehrají dvě utkání proti domácím a favorizovanému Vyškovu.

Hráči U19 :

Juniorští ragbisté hrají velice prestižní celostátní ligu. Hráči RC Bystrc této kategorie se již připravují a úspěšně hrají již v „A“ týmu RCB, ale jejich služeb využívá tým RC Zlín. Dle možností tedy hrají ještě v tomto juniorském týmu. Utkání se Spartou Praha se tentokrát odehraje na našem hřišti v Bystrci v neděli 23.10. ve 14 h.

„A“ tým RCB :

Náš první tým se představí v test utkání s RC Dragonem „B“ na jeho hřišti od 16.30 h, (po extraligovém střetnutí RC Dragon-RC Rental.cz Havířov).

Navíc se v neděli 23.10. od 10 h (CET) hraje finále World cup 2011 na Novém Zélandě domácích All Blacks s Francií. Toto utkání v přímém přenosu vysílá stanice ČT4 Sport a tento přenos můžete sledovat v klubovně RC Bystrc, kam Vás tímto zvu.

Tomáš Krejčí
Šéftrenér RCB

Pozvánky

Naši partneři

HT Group s.r.o.- Průmyslové podlahy
ASEC - Elektrosystémy s.r.o
Brno - město
JASO CASH AND CARRY
JASO - DISTRIBUTOR
Krby Morava
Sakret
Sun Drive

Tabulka 1.ligy ragby 16/17

Tým U B
1. Vyškov B 3 15
2. HavĂ­řov 4 14
3. Bystrc 3 10
4. ZlĂ­n 4 7
5. Mar. Hory 3 6
6. Dragon B 4 6
7. Olomouc 3 5