„A“ TÝM RC BYSTRC - SEZONA 2011/2012

Před prvním ligovým utkáním, ve kterém „A“ tým RCB hostil na domácím hřišti 1.RC Slovan Bratislava byl v klubovně oficiálně představen tým pro sezonu 2011/2012.

Tentokrát se vše obešlo sice bez novinářů a kamer České televize, které byly přítomny v minulém roce, ale i tak se z této akce na začátku sezony stává příjemná tradice našeho klubu. Vedle hráčů, trenérského a realizačního týmu byl představen i nový kapitán a také oficiální plakát „A“ týmu RCB.

Kapitán „A“ týmu RCB - Tomáš Pařík

Tomáš Pařík vystřídal v roli kapitána Jiřího Vránu, který v minulé sezoně nejen přivedl tým k vítězství v I.lize, ale stal se i mistrem republiky v dresu Říčan, který bude oblékat i letos. Po vytvoření pevného jádra týmu, které se podařilo v minulé sezoně, bude mít nový kapitán Tomáš Pařík cíl nasměrovat mužstvo k těm nejvyšším cílům, které jsme si vytyčili. Jak svými výkony a svým přístupem k ragby je garantem, že se tým pod jeho vedením o to pokusí.

kapitan tomas parik s pritelkyni nikolou
Kapitán Tomáš Pařík s přítelkyní Nikolou.

Sportovní cíl „A“ týmu RCB

Cíl, který jsme si určili jako měřítko našeho úspěchu není nijak skromný, ale velice abiciózní a nikoli nedosažitelný. Do dvou let se probojovat mezi 6 nejlepších týmů v České republice. S tímto vysokým cílem je spojeno spousta dílčích jednotlivých úkolů, mezi které patří hned na počátku obhajoba vítězství v I. lize v této sezoně.

Trenérské složení „A“ týmu RCB

Na trenérech a celém realizačním týmu bude ležet hlavní zodpovědnost za sportovní výsledky. Po téměř jednom roce se nám povedlo vytvořit tým lidí, kteří vyznávají velice podobné sportovní hodnoty a přístup k práci, takový aby dokázali jít stejným směrem, ale také v krizových obdobích, které bezesporu „A“ tým RCB čekají, dokázali vhodnou změnou tým poslat dál za společným úspěchem.

Hlavní trenéři: Tomáš Krejčí, Otto Scheiner
Trenér 1: Dan Beneš
Trenér 2: Jiří Jíša
Kondiční trenéři: Martin Kuchár, Ivan Elzner
Realizační tým: Radek Krejčí, Břetislav Vlk st.
Video: „Haly“

Hráči „A“ týmu RCB

Hráči první řady: Kučera Ondřej (hostování z RC Dragon), Burian Marek, Klauda Josef, Navrátil Jan, Jalč Jan, Ullmann Ondřej
Mlynáři: Vrána Jiří, Černohorský Tomáš
Hráči druhá řada: Hodaň Vlasta, Jilčík Igor, Hodaň Martin, Motl Tomáš
Hráči třetí řada: Havlíček Petr, Opravil Karel, Halada Tomáš, Elzner Ivan, Andrle Jaroslav Nedoma Ondřej (hostování z RC Dragon), Elzner Martin, Pařík Tomáš (c)
Mlýnové spojky: Čepelák Tomáš, Revelet Sebastien
Útoké spojky: Mazánek Jindřich, Konečný Jan, Bártek Jan (hostování z RC Dragon)
Tříčtvrtky: Beneš Dan, Novák Radek, Vrána Pavel, Hovhanes Movsijan
Křídla, zadáci: Kuchár Martin, Košíček Adam, Němec Petr, Urban Richard, Friedl Otto, Burian Michal

a tym rc brno bystrc 2011/2012

"A" tým RC Brno Bystrc pro sezónu 2011/2012

Sportovní podmínky

Vytvoření kvalitní sportovní přípravy a tréninků je nejdůležitěší součástí k realizaci daných cílů. Tak abychom po hráčích požadovali odpovádající výkon, tak jim musíme být schopni vytvořit kvalitní tréninkový plán. Již během léta jsme začali trénovat 4x týdně s atletickou a silovou přípravou. Do týmu trenérů přibyli právě na tuto speciální přípravu trenéři s tímto zaměřením. Vedle tréninků se snažíme zajistit i regeneraci a funguje i spolupráce s doktory, kteří nám zajišťují pro hráče rychlou péči v případě zranění.

Management RC Bystrc

K naplnění vysokých ambicí, které jsme si pro takto sestavený tým vymezili je zapotřebí zajistit odpovídající podmínky a o to se bude snažit předseda RC Bystrc Pavel Holeček s jeho týmem. Již v létě se povedl přestupní transfer hráčů Tomáše Černohorského, Ondřeje Ullmanna, Tomáše Halady a Petra Němce z konkurenčního RC Dragon. Tak jako v loňské sezoně, tak i letos projevil mistrovský tým RC Mountfield Řičany zájem o naše hráče Karla Opravila, Jana Konečného a Jiřího Vrány. Tito již zkušení hráči nám dle dohody s nimi samotnými budou i dále k dispozici dle jejich hráčského vytížení v Říčenech. Již teď máme vytipované hráče, které bychom rádi dovedli do RC Bystrc, tak abychom vhodně doplnili tým již na sezonu 2012/2013.

Tomáš Krejčí
Sportovní ředitel RCB

Pozvánky

Naši partneři

HT Group s.r.o.- Průmyslové podlahy
ASEC - Elektrosystémy s.r.o
Brno - město
JASO CASH AND CARRY
JASO - DISTRIBUTOR
Krby Morava
Sakret
Sun Drive

Tabulka 1.ligy ragby 16/17

Tým U B
1. Vyškov B 3 15
2. HavĂ­řov 4 14
3. Bystrc 3 10
4. ZlĂ­n 4 7
5. Mar. Hory 3 6
6. Dragon B 4 6
7. Olomouc 3 5