UKONČENA SEZONA 2011/2012

V poslední školní den v pátek 30. června jsme na hřišti oficiálně ukončili letošní ragbyovou sezonu. Pro děti a rodiče byly nachystány různé sportovní dovednosti v rámci dětského dne HURÁ NA PRÁZDNINY.

Tak jako na ostatní dětské dny, tak i tentokrát se sešlo u nás na hřišti spousty dětí s rodiči, kteří si vyzkoušeli hry se šišatým ragbyovým míčem. V krásném letním odpoledni se hráči „A“ týmu a hráči našeho Rugby Spirit Týmu rozloučili se sezonou 2011/2012. Společně asistovali a pomáhali zvládnout různé dovednosti těm, kteří drželi ragbyový míč prvně v životě.
V závěru odpoledne byli hráči Rugby Spirit Týmu oceněni medailí za zvládnutí celé sezony , ve které odehráli všech 10 moravských turnajů a v jarní části sezony nastupovali téměř pravidelně s dvěma týmy do každého turnaje. Hráči „A“ týmu společně s celým realizačním týmem pak obdrželi medaile za vítězství v I. lize 2011/2012 a obhájili tak tento titul vítěze z loňské sezony.

Všem, kteří se podíleli na přípravě a organizace celého dětského dne velice děkujeme a to především Pavlu Holečkovi, Kubovi Vránovi, Petru Helánovi, Liboru Korniovi, Ivanu Elznerovi s rodinou a hráčům „A“ týmu a hráčům Rugby Spirit týmu, kteří se také podíleli na soutěžích pro děti.

Foto: Karel Gross

Tomáš Krejčí
(zdroj z Midi Olympique)

Pozvánky

Naši partneři

HT Group s.r.o.- Průmyslové podlahy
ASEC - Elektrosystémy s.r.o
Brno - město
JASO CASH AND CARRY
JASO - DISTRIBUTOR
Krby Morava
Sakret
Sun Drive

Tabulka 1.ligy ragby 16/17

Tým U B
1. Vyškov B 3 15
2. HavĂ­řov 4 14
3. Bystrc 3 10
4. ZlĂ­n 4 7
5. Mar. Hory 3 6
6. Dragon B 4 6
7. Olomouc 3 5