TRÉNOVALI JSME S ANDY CHUTER

Andy Chuter je trenér působící ve špičkovém profesionálním anglickém klubu Newcastle Falcons.Minulý týden u nás v RC Bystrc vedl jeden celý tréninkový blok od dětí přes hráčky „women´s“ týmu až po A tým RCB.

Andy působí v anglickém klubu Newcastle Falcons jako školitel trenérů a také jako tzv. hledač talentů. V České republice byl právě za účelem ohlédnutí některých již vytipovaných hráčů v pražských klubech a na pozvání našeho trenéra Dana Beneše si našel i jeden tréninkový den na návštěvu našeho klubu RC Bystrc. Hráči našeho klubu tak měli možnost si zatrénovat pod vedením profesionálního trenérem ze špičkového anglické klubu Newcastle Falcons. Jelikož je i školitelem trenérů, tak dával i různé rady našim trenérům a věnoval se jim i po skončení tréninků s rozborem utkání u videa.

Vedl celkem tři tréninkové jednotky - děti U11, U13 (přihrávka, hry, prostor)
- ragby „7“ holky (přihrávka, komunikace)
- A tým RCB (technika skládky, kolektivní obrana)

Andy byl celý tréninkový den velice přátelský a snažil se nám předat co nejvíce informací o trénování. Trenérům se dostalo i pozvání do ragbyové akademie Newcastle Falcons, které určitě využijeme. V plánu je i další návštěva Andyho u nás v Bystrci. Tentokrát na týdenní tréninkový blok, tak aby jsme mohli čerpat více nové informace a motivovat se před začátkem příští sezony.

Zpravodajství RCB

Andy Chuter trénoval - head coach at Durham city)
- coach of Northumberland schools)
- scout for Sale, Saracens)
- england union coach assessor)
- coach at the Newcastle Falcons Academy in 2012)

Pozvánky

Naši partneři

HT Group s.r.o.- Průmyslové podlahy
ASEC - Elektrosystémy s.r.o
Brno - město
JASO CASH AND CARRY
JASO - DISTRIBUTOR
Krby Morava
Sakret
Sun Drive

Tabulka 1.ligy ragby 16/17

Tým U B
1. Vyškov B 3 15
2. HavĂ­řov 4 14
3. Bystrc 3 10
4. ZlĂ­n 4 7
5. Mar. Hory 3 6
6. Dragon B 4 6
7. Olomouc 3 5