RAGBY NA MISTROVSTVÍ ČR V ATLETICE

Na konaném mistrovství České republiky v atletice, které proběhlo o tomto víkendu v Brně na stadionu pod Palackého vrchem mělo ragby své zastoupení v podobě dvou atletů, kteří si tuto sezonu vyzkoušeli hru se šišatým míčem u nás v RC Bystrc respektive RC Dragonu Brno.

Hanka pred startem.JPG

Prvním zástupcem z naší ragbyové rodiny byla atletka Hanka Elznerová, která se v sobotu představila v běhu na 100 m překážek. Hanka je manželkou našeho hráče a v současné době kondičního trenéra Ivana Elznera. Ragby si vyzkoušela na několika trénincích v Dragonu Brno.

Stepan Wagner s ragbyovym micem

Druhým atletem byl Štěpán Wagner, který v dálce výkonem 7.79 m vybojoval druhé místo na tomto republikovém mistrovství. Na stupně vítězů si pak vzal s sebou i ragbyový míč, který jsme mu darovali. Štěpán si občas s námi v Bystrci zatrénuje a dokonce odehrál i loňský sedmičkový turnaj Bystrc „7“.