ANKETA O HRÁČE RC BYSTRC PRO SEZONU 2010/2011

volba nejlepšího hráče RC Bystrc za právě skončenou sezonou 2010/2011 proběhne formou ankety ve které se bude hlasovat na tomto webu. Nominaci 10 hráčů byla provedena trenéry RC Bystrc. Hlasovat tedy můžou všichni a především příznivci našeho klubu.

Nominováni jsou :

Burian Marek

Burian Marek - hraje na postu pilíře a pravidelně na tomto postu nastupoval celou uplynulou sezonu. Vedle spolehlivě odvedené práci na postu pilíře dokáže vytvářet volný prostor pro další útočící hráče a z každého osobního souboje s obranou soupeře vychází vítězně a získává tak cenné metry pro svůj tým. Pro sice nenápadnou pozici v týmu, ale velice spolehlivou si vysloužil tuto nominaci.

Caldaroni Emilio

Caldaroni Emilio - hráč třetí řady, který v této sezoně byl uvolněn na hostování do klubů hrající českou nejvyšší soutěž extraligu, respektive TOP6. Podzim odehrál v Dragonu Brno a v jarní TOP6 oblékl dres Pragy Praha se kterým se dostal až do semifinále celé soutěže . V obou týmech patřil do základní sestavy. Pro příští sezonu si jej vyhlídl na jarních testech ve Francii tým Saint Nazaire, který hraje třetí francouzskou soutěž Federale1. I když nedohrál za RC Bystrc tuto sezonu žádné utkání, tak je stále hráčem RC Bystrc a svými výbornými výkony reprezentoval náš klub. Nominace tohoto hráče, který v příštím roce zkusí ragbyové řemeslo v zemi galského kohouta ve Francii je tedy logická.

Havlíček Petr

Havlíček Petr - vysoký druhořadník, který si v sezoně vyzkoušel i vazače. Patří k hráčům na kterých byl během sezony vidět výrazný výkonnostní posun. Jeho herní projev je založen na výborné obranné fázi hry a velkém množství míčů o které si řekne svým pohybem a dobrou fyzickou kondicí. Především stoupající výkonnost tohoto hráče se skrývá za jeho nominací.

Konečný Jan

Konečný Jan - je jedním ze tří hráčů RC Bystrc, kteří v této sezoně odehráli utkání v I. lize za RC Bystrc, tak i utkání TOP6 v nejvyšší ragbyové soutěži za tým RC Mountfield Říčany. Jeho typicky tvrdou kontaktní hrou dává velké množství pětek a je jedním z lídrů „A“ týmu RC Bystrc. Je v širší nominaci reprezentace ČR „7“. Své hráčské povinnosti plnil jak v domácím týmu RC Bystrc, tak i v Říčanech. V těžké sezoně obstál na výbornou a nominace na hráče sezony je tedy oprávněná.

Opravil Karel

Opravil Karel - bez diskuzí největší ragbyová osobnost RC Bystrc v posledních několika sezonách a jeho nominace určitě nikoho nepřekvapí. Tato sezona byla pro něj pravděpodobně zlomová. Celou sezonu odehrál za RC Mountfield Říčany jako lídr roje z postu vazače. Pětky dává ze všech možných pozic, vybojuje spoustu míčů ze shrumáží a spolehlivost drží i v obranné části hry. S nevyčerpatelným fyzickým fondem odehrál letos spoustu zápasů včetně národního mužstva ČR „15“. Reprezentační dres České republiky oblékl jako jeden z mála hráčů hrající domácí soutěž. V sezoně odehrál i několik utkání za RC Bystrc a výkonnost týmu roste s jeho přítomností.

Pařík Tomáš

Pařík Tomáš - z postu levého rváčka hraje více než spolehlivě v útočné fázi, tak především v obraně. Je jedním z hráčů s nejpilnější tréninkovou morálkou. I když postavou patří mezi spíše menší hráče, tak je postrachem všech vazačů. Jeho obranná hra kolem mlýnu je velkou předností tohoto hráče. Nominaci si zaslouží za vysoký standard jeho výkonů během celé sezony.

Novák Radek

Novák Radek - post první tříčtvrtky mu sedne v útočné řadě nejvíce a jen málokdy byl v celé sezoně střídán. Ve všech odehraných utkáních byl velkým tahounem ve útočné hře a byl jedním z hlavních kamenů základní kostry týmu. Jeho hra je typická v soubojícj jeden na jednoho a tím je pro celý tým velice cenný. Díky těmto soubojům je jeho hra i atraktivní pro diváky. Z těchto důvodů mu patří tato nominace.

Černohorský Tomáš

Černohorský Tomáš - tento mladý talentovaný hráč je v RC Bystrc na hostování z RC Dragonu Brno, ale odehrál u nás celou uplynulou sezonu. Věkem je sice ještě junior, ale svými výkony se již v dospělém ragby prezentuje na velmi dobré úrovni. Na postu mlynáře odehrál v základní sestavě především závěr sezony a jeho výkon gradoval v prvním barážovém utkání. Na jaře odehrál za juniorskou reprezentaci ČR celé mistrovství Evropy. Jeho nominace je podložena nejen jeho výbornými výkony, ale i výbornými výkony ostatních juniorů, kteří společně s tímto hráčem vytvořili výbornou týmovou atmosféru v „A“ týmu RC Bystrc.

Vrána Jiří

Vrána Jiří - je posledním z trojce nominovaných hráčů RC Bystrc, kterého si vyhlédl extraligový RC Mountfield Říčany pro jarní TOP6. Nastoupil tedy ve třech soutěžích - I. liga, TOP6 a středoevropský pohár CEE. K velkému množství odehraných utkání byl i kapitánem „A“ týmu RC Bystrc.Jeho tvrdá hra se spousty vybojovanými míči je v každém týmu velice důležitá. Spolehlivě odvedená práce na postu mlynáře je jedna z ctností v jeho herní práci na hřišti.

Vrána Pavel

Vrána Pavel - výrazná osobnost celého „A“ týmu RC Bystrc. Nejen pro své hráčské kvality v nominaci určitě nemůže chybět. Jeden z nejvíce bodujících hráčů v této sezoně. Jeho herní výkony se vyznačují především výbornou fyzickou připraveností a tím převyšuje většinu dalších hráčů. Hráč pro všechny trenéry velice důležitý, protože je schopen na úrovni odehrát utkání od mlýnovky až po zadáka. Umí tým motivovat a vzít si slovo na hřišti i mimo něj a je jedním z hlavních důležitých motorů celého týmu a klubu RC Bystrc.

Hlasování bylo ukončeno ve středu 22:15, děkujeme za hlasování.

Vyhodnocení ankety
Výsledky ankety o nejlepšího hráče RC Bystrc právě skončené sezóny 2010/2011
1. Vrána Pavel 43 %
2. Novák Radek 30 %
3. Pařík Tomáš 8 %
4. Černohorský Tomáš 7 %
5. Opravil Karel 6 %
6. Burian Marek 3 %
7. Vrána Jiří 1 %
8. Caldaroni Emilio 1 %
9. Havlíček Petr 1 %
10. Konečný Jan 1 %

Pozvánky

Naši partneři

HT Group s.r.o.- Průmyslové podlahy
ASEC - Elektrosystémy s.r.o
Brno - město
JASO CASH AND CARRY
JASO - DISTRIBUTOR
Krby Morava
Sakret
Sun Drive

Tabulka 1.ligy ragby 16/17

Tým U B
1. Vyškov B 3 15
2. HavĂ­řov 4 14
3. Bystrc 3 10
4. ZlĂ­n 4 7
5. Mar. Hory 3 6
6. Dragon B 4 6
7. Olomouc 3 5